Апартаменти Люкс Класу В Новому Будинку В Центрі

  • 78 m²
  • 1 sovrum
  • 1 badrum

Апартаменти Люкс Класу В Новому Будинку В Центрі Kiev har ett behändigt läge och erbjuder utsikt över staden, inom 25 minuters promenad från Vänskapsbågen. Den 78 m² stora lägenheten ligger inom 3 km från tågstationen Kyiv Central och på gångavstånd från busshållplatsen Staronavodnytska Street.

Detta boende har balkong, klädloge och ett komplett kök med luftkonditionering som garanterar en bekväm vistelse. Lägenheten erbjuder gästerna hårtorkar, badlakan och handdukar i badrummet. Dessutom finns det en separat toalett och en dusch.

Tillgång till isrink hjälper gästerna att underhålla kroppen.

Апартаменти Люкс Класу В Новому Будинку В Центрі erbjuder möjligheter för självhushållning, inklusive ett komplett kök utrustat med vattenkokare, ugn och glas.

Den här lägenheten med 1 sovrum ligger cirka 10 minuter till fots från tunnelbanestationen Petjerska och cirka 30 minuter till fots från Botaniska trädgården. Det tar 20 minuter till fots att ta sig till Kievs centrum. Inom 2 km från Апартаменти Люкс Класу В Новому Будинку В Центрі hittar du Moderlandsmonumentet. Flygplatsen Igor Sikorskij Kiev internationella kan nås på 20 minuter med bil.

Behöver du fler alternativ?
Check Top hotels near Апартаменти Люкс Класу В Новому Будинку В Центрі Kiev
Видова Gulliver Mall, Палац Спорту
Mobilpris

Видова Gulliver Mall, Палац Спорту

34 m från boendet
New Building Near Arena City Lesi Ukrainky 7A
Mobilpris

New Building Near Arena City Lesi Ukrainky 7A

9.2
Utmärkt 27 recensioner
50 m från boendet
USD 47 USD 42
per natt
Hotrent Parus Bul.Lesy Ukrainki 5
Mobilpris

Hotrent Parus Bul.Lesy Ukrainki 5

9.6
Exceptionellt 19 recensioner
215 m från boendet
USD 32 USD 29
per natt
    Hur man tar sig till hotellet

    Flygplatser

    Igor Sikorskij Kiev internationella flygplats
    11 km

    Tågstationer

    Kyiv Central Train Station
    3,1 km

    Faciliteter

    Internet

    • Gratis Wi-Fi i rummet

    Parkering

    • Parkering

    Boendetjänster

    • VIP-incheckning/-utcheckning
    • Portvakt reception
    • Säkerhet

    I köket

    • Elektrisk vattenkokare
    • Köksgeråd

    I rummen

    • Luftkonditionering
    • Uppvärmning
    • Klädkammare
    • Matbord
    • Strykservice

    I badrummet

    • Tvättmaskin

    Utrustning

    • LCD-TV

    Design

    • Parkettgolv

    Allmänna faciliteter

    • Helt rökfritt
    • Hiss

    Husdjur

    • Inga husdjur !

    Viktig information

    Incheckning: från 14:00 till 22:00
    Utcheckning: från 08:00 till 11:00
    Vanliga frågor
    • Finns det gratis Wi-Fi på Апартаменти Люкс Класу В Новому Будинку В Центрі?
      Internet tillhandahålls gratis på Апартаменти Люкс Класу В Новому Будинку В Центрі.
    • Hur stort är Апартаменти Люкс Класу В Новому Будинку В Центрі?
      Апартаменти Люкс Класу В Новому Будинку В Центрі har en total yta på 78 m².
    • Har denna lägenhet en fin utsikt?
      Fönstren på denna lägenhet öppnar sig mot utsikten över staden.
    • Ligger Апартаменти Люкс Класу В Новому Будинку В Центрі nära tågstationen?
      Kyiv Central tågstation ligger inom 3 km från Апартаменти Люкс Класу В Новому Будинку В Центрі.

    Läge

    Map
    I närheten

    Flygplatser

    Igor Sikorskij Kiev internationella flygplats
    11 km

    Tågstationer

    Kyiv Central Train Station
    3,1 km

    Sevärdheter i närheten

    Restauranger i närheten

    Galleri

    Recensioner

    Inga recensioner ännu :(

    Om du bodde på detta hotell, dela din erfarenhet med oss

    Skriv recension

    Skriv recension

    När reste du?

    Ditt betyg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Mycket dåligt
    Utmärkt

    Dina uppgifter

    Var kommer du ifrån?
    Tack! Tack för att du tog dig tid att dela din erfarenhet. Din recension kommer att publiceras inom kort.
    Gå till recensioner
    Recension har inte skickats.

    Kontakta oss

    Om du behöver mer än 4 rum, vänligen gör en förfrågan om gruppbokning.
    Dina uppgifter
    Ämne
    Meddelande
    Апартаменти Люкс Класу В Новому Будинку В Центрі Kiev

    Visa på karta:

    Sevärdheter
    Rekommenderade restauranger
    Kollektivtrafik
    Tack för din feedback
    Tack för att du prenumererar
    Stäng